La biodiversitat al riu Gaià

  • Informació
  • Ubicació

La biodiversitat del riu Gaià Platja de Tamarit i desembocadura del riu Gaià Jornada dedicada a conèixer la biodiversitat d’aquest entorn natural. Participarem al mercat agroecològic de l’Hort de la Sínia i celebrarem els vint anys de la nostra entitat.

La biodiversitat del riu Gaià: Platja de Tamarit i desembocadura del riu Gaià

Jornada dedicada a conèixer la biodiversitat d’aquest entorn natural. Participarem al mercat agroecològic de l’Hort de la Sínia i celebrarem els vint anys de la nostra entitat.

Punt de trobada: Davant la desembocadura del Gaià

https://goo.gl/maps/HPgjPUrmsD22
Hora:  A les 10:30 del matí
Organitza: Associació Mediambiental la Sínia,  Ajuntament de Tarragona

*Activitat gratuïta i oberta a tothom, però per tal de tenir una bona organització, es convenient inscriure’s abans del dia 30 de maig. Envieu un correu a voluntariat@riugaia.cat o truqueu al 665940233 (Anna)

Compartir: